TagIt (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Edit
vi: Sửa

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Field
vi: Trường

en: Label
vi: Nhãn

en: Save
vi: Lưu

en: Form ID
vi: ID của Form

en: User Interface
vi: Giao diện người dùng

en: Save and edit
vi: Lưu và sửa

en: Form
vi: Biểu mẫu
