TagIt (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Edit
ar: تحرير

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Field
ar: الحقل

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: Form ID
ar: رقم الاستمارة

en: Save and edit
ar: حفظ و وتعديل

en: Form
ar: النموذج
