TagIt (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Edit
bs: Izmjeni

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Field
bs: Polje

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj
