TagIt (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Edit
ca: Edita

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Field
ca: Camp

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Field ID
ca: ID del camp

en: User Interface
ca: Interficie d'usuari

en: Save and edit
ca: Desa i edita

en: Form
ca: Formulari
