TagIt (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Edit
cs: Upravit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Field
cs: Pole

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Form ID
cs: ID formuláře

en: User Interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Save and edit
cs: Uložit a upravit

en: Form
cs: Formulář
