TagIt (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Edit
et: Muuda

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Field
et: Väli

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Form ID
et: Vormi ID

en: Field ID
et: Välja ID

en: User Interface
et: Kasutajaliides

en: Save and edit
et: Salvesta ja muuda

en: Form
et: Vorm
