TagIt (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Edit
fi: Muokkaa

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Field
fi: Kenttä

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Field ID
fi: Kentän ID

en: User Interface
fi: Käyttöliittymä

en: Save and edit
fi: Tallenna ja jatka muokkaamista

en: Form
fi: Kaavake

en: Provide label
fi: Tarjoa etiketti
