TagIt (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Edit
hr: Uredi

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Field
hr: Polje

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Form ID
hr: ID obrasca

en: Save and edit
hr: Spremi i uređuj
