TagIt (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Cancel
id: Batal

en: Edit
id: Sunting

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Field
id: Bidang

en: Save
id: Simpan

en: Form ID
id: ID formulir

en: Field ID
id: ID bidang

en: Save and edit
id: Simpan dan edit

en: Form
id: Formulir
