TagIt (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Edit
is: Breyta

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Field
is: Svæði

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: Form ID
is: Kenni forms

en: User Interface
is: Notandaviðmót
