TagIt (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Edit
jv: Sunting

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Save and edit
jv: Simpen lan sunting
