TagIt (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Field
lt: Laukelis

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Form ID
lt: Formos ID

en: Field ID
lt: Laukelio ID

en: Save and edit
lt: Iššsaugoti ir tęsti redagavimą

en: Form
lt: Forma
