TagIt (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Form ID
my: ဖောင်အမှတ်

en: Save and edit
my: သိမ်းရန်နှင့် ဆက်လက်ပြင်ဆင်ရန်
