TagIt (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Edit
pl: Edytuj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Field
pl: Pole

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Form ID
pl: ID formularza

en: Field ID
pl: ID pola

en: User Interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Save and edit
pl: Zapisz i edytuj

en: Form
pl: Formularz

en: Path must be local.
pl: Ścieżka musi być lokalna.

en: Path required.
pl: Ścieżka wymagana.

en: Provide label
pl: Podaj etykietę

en: Chosen JavaScript file
pl: Plik JavaScript wtyczki Chosen
