TagIt (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عمل ها

en: Cancel
fa: لغو

en: Edit
fa: تدوین

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Field
fa: میدان

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: Form ID
fa: هویت ورقه

en: Save and edit
fa: ذخیره و تدوین

en: Form
fa: ورقه
