TagIt (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Edit
pt: Editar

en: This action cannot be undone.
pt: Esta ação não pode ser anulada.

en: Field
pt: Campo

en: Label
pt: Etiqueta

en: Save
pt: Guardar

en: Form ID
pt: ID do formulário

en: Save and edit
pt: Guardar e editar

en: Form
pt: Formulário
