TagIt (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Edit
ro: Editați

en: This action cannot be undone.
ro: Această acțiune nu are cale de întoarcere.

en: Field
ro: Câmp

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Form ID
ro: ID-ul formularului

en: Field ID
ro: ID câmp

en: Save and edit
ro: Salvează și editează

en: Form
ro: Formular
