TagIt (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Edit
sk: Upraviť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Field
sk: Pole

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Form ID
sk: ID formulára

en: User Interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Save and edit
sk: Uložiť a upraviť

en: Form
sk: Formulár
