TagIt (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Edit
tr: Düzenle

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Field
tr: Alan

en: Label
tr: Etiket

en: Save
tr: Kaydet

en: Field ID
tr: Alan kimliği

en: Save and edit
tr: Kaydet ve düzenle
