TagIt (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Save and edit
ur: محفوظ اور ترمیم کریں
