TagIt (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Edit
az: Dəyiş

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Field
az: Sahə

en: Save
az: Saxla

en: Form ID
az: Forma İD-si

en: Save and edit
az: Saxla və redaktə et

en: Form
az: Forma
