TagIt (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Form
bo: རེའུ་མིག
