TagIt (7.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Cancel
fr: Annuler

en: Edit
fr: Modifier

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: Field
fr: Champ

en: Label
fr: Libellé

en: Save
fr: Enregistrer

en: Form ID
fr: Identifiant (ID) du formulaire

en: Field ID
fr: identifiant (ID) de champ

en: User Interface
fr: Interface utilisateur

en: Save and edit
fr: Enregistrer et modifier

en: Form
fr: Formulaire

en: No results text
fr: Texte en l'absence de résultats

en: Provide label
fr: Donner une étiquette
