TagIt (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Field
hu: Mező

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: Form ID
hu: Űrlap azonosító

en: Field ID
hu: Mezőazonosító

en: User Interface
hu: Felhasználói felület

en: Save and edit
hu: Mentés és szerkesztés

en: Form
hu: Űrlap

en: Provide label
hu: Címke megadása

en: Chosen JavaScript file
hu: A Chosen beépülő Javascript fájlja
