TagIt (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Edit
ja: 編集

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Field
ja: フィールド

en: Label
ja: ラベル

en: Save
ja: 保存

en: Form ID
ja: フォームID

en: Field ID
ja: フィールドID

en: User Interface
ja: ユーザーインターフェース

en: Save and edit
ja: 保存して編集

en: Form
ja: フォーム
