TagIt (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Edit
nl: Bewerken

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Field
nl: Veld

en: Save
nl: Opslaan

en: Form ID
nl: Formulier-ID

en: Field ID
nl: Veld-ID

en: User Interface
nl: Gebruikersinterface

en: Save and edit
nl: Opslaan en bewerken

en: Form
nl: Formulier

en: Chosen JavaScript file
nl: Chosen JavaScript-bestand
