TagIt (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Edit
uk: Редагувати

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Field
uk: Поле

en: Label
uk: Мітка

en: Save
uk: Зберегти

en: Form ID
uk: ID форми

en: Field ID
uk: ID поля

en: User Interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Save and edit
uk: Зберегти й продовжити редагування

en: Form
uk: Форма

en: presets
uk: набори налаштувань

en: preset
uk: набір налаштувань

en: Provide label
uk: Надати мітку
