Tagmap (7.x-1.0-rc1) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: Title
af: Titel

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: None
af: Geen

en: Import
af: Voer in

en: Default
af: Verstek

en: Small
af: Klein

en: Large
af: Groot

en: Filter
af: Filtreer

en: No posts available.
af: Geen inhoud beskikbaar nie.

en: Operation
af: Operasie

en: People
af: Mense

en: Add new field
af: Voeg nuwe veld by
