Tagmap (7.x-1.0-rc1) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: None
ar: لا شيء

en: Import
ar: استيراد

en: Default
ar: الافتراضي

en: Small
ar: صغير

en: Large
ar: كبير

en: Filter
ar: انتقاء

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: No posts available.
ar: لا مواضيع متاحة.

en: Operation
ar: عملية

en: People
ar: الأشخاص

en: Standard
ar: معياري

en: Add new field
ar: إضافة حقل جديد

en: Font style
ar: نوع الخط
