Tagmap (7.x-1.0-rc1) - en to ast translation catalogue (17 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: None
ast: Nengún

en: Import
ast: Importar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Small
ast: Pequeñu

en: Large
ast: Grande

en: Filter
ast: Filtru

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: No posts available.
ast: Nun hai artículos.

en: Operation
ast: Operación

en: People
ast: Xente

en: Standard
ast: Estándar
