Tagmap (7.x-1.0-rc1) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: None
bg: Не

en: Import
bg: Импортирай

en: Default
bg: По подразбиране

en: Small
bg: Малък

en: Large
bg: Голям

en: Filter
bg: Филтър

en: No posts available.
bg: Няма намерено съдържание.

en: Operation
bg: Действие

en: People
bg: Потребители

en: Add new field
bg: Добави ново поле
