Tagmap (7.x-1.0-rc1) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: None
bn: একটিও নয়

en: Import
bn: আমদানী

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Filter
bn: ফিল্টার

en: Width
bn: প্রস্থ

en: People
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
