Tagmap (7.x-1.0-rc1) - en to bo translation catalogue (20 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: None
bo: མེད།

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Small
bo: ཆུང

en: Large
bo: ཆེན་པོ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: Default height
bo: སོར་འཇོག་གི་མཐོ་ཚད།

en: Default width
bo: སོར་འཇོག་གི་ཞེང་ཚད།

en: People
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Standard
bo: ཚད་ལྡན

en: Add new field
bo: གནས་ཁོངས་གསར་བ་ཁ་སྣོན

en: Font style
bo: ཡིག་གཟུགས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ
