Tagmap (7.x-1.0-rc1) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Operations
bs: Operacije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: None
bs: Nijedan

en: Import
bs: Uvezi

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: No posts available.
bs: Nema dostupnih članaka.

en: Colors
bs: Boje

en: The import data is not valid import text.
bs: Podaci za uvoz nisu validan uvozni tekst.
