Tagmap (7.x-1.0-rc1) - en to ca translation catalogue (25 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Yes
ca: Sí

en: None
ca: Cap

en: Import
ca: Importa

en: Default
ca: Per defecte

en: Small
ca: Petit

en: Large
ca: Gran

en: Filter
ca: Filtra

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: No posts available.
ca: No hi ha articles disponibles.

en: Operation
ca: Operació

en: Disable using the scroll wheel to zoom the map.
ca: Desactiva l'us de la roda del ratolí per fer zoom al mapa.

en: The default width of a Google map, as a CSS length or percentage. Examples: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>
ca: L'amplada per defecte del mapa de Google, en llargada CSS o en percentatge. Exemples: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>

en: People
ca: Gent

en: Standard
ca: Estàndard

en: The import data is not valid import text.
ca: Les dades d'importació no són un text vàlid per a la importació.

en: Add new field
ca: Afegeix un nou camp

en: Latitude field
ca: Camp de latitud

en: Format must be degrees decimal.
ca: El format ha de ser amb decimals de grau

en: Longitude field
ca: Camp de longitud

en: Font style
ca: Tipus de lletra

en: Horizontal bar
ca: Barra horitzontal
