Tagmap (7.x-1.0-rc1) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: None
cs: Žádné

en: Default
cs: Výchozí

en: Small
cs: Malý

en: Large
cs: Velký

en: Filter
cs: Filtr

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: No posts available.
cs: Nejsou k dispozici žádné příspěvky.

en: Operation
cs: Operace

en: People
cs: Uživatelé

en: The import data is not valid import text.
cs: Data nemají platný formát pro import.

en: Add new field
cs: Přidat nové pole

en: Font style
cs: Styl písma
