Tagmap (7.x-1.0-rc1) - en to cy translation catalogue (17 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: None
cy: Dim

en: Import
cy: Mewnfudo

en: Default
cy: Diofyn

en: Small
cy: Bach

en: Large
cy: Mawr

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: No posts available.
cy: Dim cofnodion ar gael.

en: Operation
cy: Gweithrediad

en: People
cy: Pobl

en: Add new field
cy: Ychwanegu maes newydd
