Tagmap (7.x-1.0-rc1) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Import
dz: ནང་འདྲེན་འབད་

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: No posts available.
dz: གནས་བསྐྱོད་ཐོབ་ཚུགསཔ་མེད།

en: Add new field
dz: ས་སྒོ་གསརཔ་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ།
