Tagmap (7.x-1.0-rc1) - en to el translation catalogue (19 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: None
el: Κανένα

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Small
el: Μικρό

en: Large
el: Μεγάλο

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: No posts available.
el: Δεν υπάρχει καμία καταχώρηση.

en: Operation
el: Λειτουργία

en: People
el: Χρήστες

en: Standard
el: Βασικό

en: Add new field
el: Προσθήκη νέου πεδίου

en: Font style
el: Στυλ γραμματοσειράς
