Tagmap (7.x-1.0-rc1) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: None
eo: Neniu

en: Import
eo: Importu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Small
eo: Malgranda

en: Large
eo: Granda

en: Filter
eo: Filtrilo

en: No posts available.
eo: Neniuj afiŝoj disponeblaj.

en: Operation
eo: Operacio

en: People
eo: Uzantoj

en: Add new field
eo: Aldonu novan kampon
