Tagmap (7.x-1.0-rc1) - en to et translation catalogue (23 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: None
et: Puudub

en: Import
et: Impordi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Small
et: Väike

en: Large
et: Suur

en: Filter
et: Filtreeri

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: No posts available.
et: Postitused puuduvad.

en: Operation
et: Operatsioon

en: Disable mousezoom
et: Hiirega suurendamise keelamine

en: Disable using the scroll wheel to zoom the map.
et: Hiirerullikuga kaardi suurendamise keelamine.

en: People
et: Kasutajad

en: Standard
et: Standardne

en: Add new field
et: Lisa uus väli

en: Longitude field
et: Pikkuskraadi väli

en: Font style
et: Kirjastiil

en: Image field
et: Pildi väli
