Tagmap (7.x-1.0-rc1) - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: None
eu: Bat ere ez

en: Import
eu: Inportatu

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Small
eu: Txikia

en: Large
eu: Handia

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: No posts available.
eu: Ez dago argitalpenik.

en: Operation
eu: Eragiketa

en: People
eu: Erabiltzaileak

en: Standard
eu: Estandar

en: Add new preset
eu: Gehitu aurrezarpen berria

en: Add new field
eu: Gehitu eremu berria

en: Font style
eu: Letra estiloa
