Tagmap (7.x-1.0-rc1) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: None
fi: Ei mitään

en: Import
fi: Tuo

en: Default
fi: Oletus

en: Small
fi: Pieni

en: Large
fi: Suuri

en: Filter
fi: Suodatus

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: No posts available.
fi: Yhtään kirjoitusta ei ole saatavilla.

en: Operation
fi: Toimenpide

en: People
fi: Käyttäjät

en: Standard
fi: Standardi

en: Add new field
fi: Lisää uusi kenttä

en: Font style
fi: Fonttityyli

en: The color preset was updated successfully.
fi: Väriesiasetus päivitettiin onnistuneesti.
