Tagmap (7.x-1.0-rc1) - en to fil translation catalogue (11 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Import
fil: Angkatin

en: Default
fil: Pamantayan

en: Filter
fil: Salain

en: Operation
fil: Pagpapatakbo

en: People
fil: Mga tao

en: Standard
fil: Karaniwan
