Tagmap (7.x-1.0-rc1) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Javascript is required to view this map.
ga: Tá Javascript riachtanach leis an léarscáil seo a fheiceáil.
