Tagmap (7.x-1.0-rc1) - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: None
hr: Nema

en: Import
hr: Uvezi

en: Default
hr: Zadano

en: Small
hr: Mala

en: Large
hr: Velika

en: Filter
hr: Pročisti

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: No posts available.
hr: Nema niti jednog unosa.

en: Operation
hr: Operacija

en: People
hr: Korisnici

en: Standard
hr: Standardno

en: Add new preset
hr: Dodaj novi predpostav

en: Add new field
hr: Dodaj novo polje
