Tagmap (7.x-1.0-rc1) - en to hu translation catalogue (47 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: None
hu: Nincs

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Small
hu: Kicsi

en: Large
hu: Nagy

en: Filter
hu: Szűrő

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: No posts available.
hu: Nincs megjeleníthető tartalom.

en: Colors
hu: Színek

en: Operation
hu: Művelet

en: Default height
hu: Alapértelmezés szerinti magasság

en: Default width
hu: Alapértelmezett szélesség

en: Disable mousezoom
hu: Egérrel történő nagyítás letiltása

en: Disable using the scroll wheel to zoom the map.
hu: A térkép egérgörgővel történő nagyításának letitása.

en: The default width of a Google map, as a CSS length or percentage. Examples: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>
hu: A Google térkép alapértelmezés szerinti szélessége CSS hosszúságként vagy százalékként. Példa: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>

en: Default center
hu: Alapértelmezés szerinti középpont

en: Default zoom
hu: Alapértelmezés szerinti  nagyítás

en: Default control type
hu: Alapértelmezés szerinti vezérlő stílus

en: Default map type
hu: Alapértelmezett térkép típus

en: People
hu: Emberek

en: Standard
hu: Általános

en: Embed code
hu: Beágyazási kód

en: The import data is not valid import text.
hu: Az adat nem értelmezhető import szövegként.

en: Add new preset
hu: Új beállítás hozzáadása

en: Add new field
hu: Új mező hozzáadása

en: Latitude field
hu: Földrajzi szélesség mező

en: Format must be degrees decimal.
hu: A formátumnak tizedes fokban kell lennie.

en: Longitude field
hu: Földrajzi hosszúság mező

en: Micro
hu: Mikro

en: Javascript is required to view this map.
hu: A térkép megtekintéséhez Javascript szükséges.

en: Preset name
hu: Beállítás neve

en: Font style
hu: Betű stílus

en: Delete selected
hu: Kiválasztott törlése

en: Conversation
hu: Beszélgetés

en: Image field
hu: Képmező

en: Font size in pixels
hu: Betűméret képpontokban

en: Horizontal bar
hu: Vízszintes sáv

en: Color codes
hu: Színkódok

en: The preset name is required.
hu: A beállítás nevének megadása kötelező.

en: Not a valid color code.
hu: Érvénytelen színkód.

en: Tagmap settings
hu: Tagmap beállításai

en: Heart
hu: Szív
