Tagmap (7.x-1.0-rc1) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Title
is: Titill

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: None
is: Engin

en: Import
is: Flytja inn

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Small
is: Lítið

en: Large
is: Stórt

en: Filter
is: Sía

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: No posts available.
is: Engar færslur tiltækar.

en: People
is: Notendur
