Tagmap (7.x-1.0-rc1) - en to ja translation catalogue (23 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Operations
ja: 操作

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: None
ja: なし

en: Import
ja: インポート

en: Default
ja: デフォルト

en: Small
ja: 小

en: Large
ja: 大

en: Filter
ja: フィルター

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: No posts available.
ja: 投稿はありません。

en: Operation
ja: 操作

en: Default height
ja: デフォルトの高さ

en: Default width
ja: デフォルトの横幅

en: People
ja: ユーザー

en: Standard
ja: 標準

en: The import data is not valid import text.
ja: 入力したインポートデータは有効なインポートテキストではありません。

en: Add new field
ja: フィールドを追加

en: Font style
ja: フォントスタイル

en: Add new layer
ja: レイヤーを追加
