Tagmap (7.x-1.0-rc1) - en to jv translation catalogue (18 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: None
jv: Nihil

en: Import
jv: Ngimpor

en: Default
jv: Gawan

en: Small
jv: Cilik

en: Large
jv: Gedhe

en: Filter
jv: Saring

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Operation
jv: Operasi

en: People
jv: Pawongan

en: Standard
jv: Standar

en: Add new field
jv: Tambah field anyar

en: Image field
jv: Field gambar
